Oferta Speciale

Shitet banesa 128m² kati 1 Nartel në Kalabri
Qmimi : 800 €
Kuadratura : 128 m²
Me shume
Shitet banesa 3 dhomëshe 91m² kati 2-të në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 91 m²
Me shume
Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume

Shitet shtëpia në 21.50 ari truall në Qagllavicë

 

Adresa :

Qagllavicë
Qmimi : 25 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpija e vjetër në 21.50 ari truall në qendër të Çagllavicës. Trualli ka infrastrukturën e nevojshme si rryma, uji e kanalizimi dhe rruga. Posedon dokumentacion të rregulltë.
Çmimi është 25.000 euro për ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956
viber: +38344147956

Kthehu