Oferta Speciale

Shitet banesa 4 dhomeshe 102m² kati 5 ne Fushe Kosove
Qmimi : 500 €
Kuadratura : 102 m²
Me shume
Shiten 26 ari e 42 m toke ne Kodren e Trimave
Qmimi : 12 000 €
Siperfaqja : 26 Ari
Me shume
Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume

Shitet Banesa 4 dhomshe 108m² kati 3 në Arbëri

 

Adresa :

Prishtinë Arberia
Qmimi : 850 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 4 dhomëshe 107.60m² në katin e 3-të afër Minimaxit dhe Melodia Px në lagjen Arbëria, ndërtim i Butrinti Group. Banesa ka këtë renditje:
- salloni me kuzhinë e trapezari
- 3 dhoma gjumi
- 2 banjo
- koridor
- ballkon
- depo
Me dokumentacion të rregullt. Parking të mjaftushëm.
Çmimi 850 euro për m².

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu