Oferta Speciale

Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume
Shiten 26 ari e 42 m toke ne Kodren e Trimave
Qmimi : 12 000 €
Siperfaqja : 26 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 370m² ne 6 ari truall ne hyrje te Hajvalise
Qmimi : 160 000 €
Kuadratura : 370 m²
Siperfaqja : 6 Ari
Me shume

Shitet Banesa 4 dhomshe 108m² kati 3 në Arbëri

 

Adresa :

Prishtinë Arberia
Qmimi : 850 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 4 dhomëshe 107.60m² në katin e 3-të afër Minimaxit dhe Melodia Px në lagjen Arbëria, ndërtim i Butrinti Group. Banesa ka këtë renditje:
- salloni me kuzhinë e trapezari
- 3 dhoma gjumi
- 2 banjo
- koridor
- ballkon
- depo
Me dokumentacion të rregullt. Parking të mjaftushëm.
Çmimi 850 euro për m².

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu