Oferta Speciale

Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume
Shitet banesa 3 dhomëshe 91m² kati 2-të në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 91 m²
Me shume
Shitet Shtëpia 400m², 3.26 ari truall te Marigona
Qmimi : 250 000 €
Kuadratura : 400 m²
Me shume

Shiten 1hektarë e 82 ari tokë ne Batushë

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 600 €

Pershkrimi :

 

Shiten 1 hektarë e 82 ari tokë në rrugën e asfaltuar në mes të Fshatit Lepi e Batushë. Ka pozitë shumë të mirë dhe është e përshtashme për sera, farma etj. Me dokumentacion të rregullt.
Çmimi është 600 euro për ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu