Oferta Speciale

Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 290m² në 3 ari truall ne lagjen Qendresa
Qmimi : 200 000 €
Kuadratura : 290 m²
Me shume
Shiten 10.35ari truall në lagjen Emshir (Kalabria)
Qmimi : 10 000 €
Kuadratura : 1000 m²
Siperfaqja : 10 Ari
Me shume

Shiten 1hektarë e 82 ari tokë ne Batushë

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 600 €

Pershkrimi :

 

Shiten 1 hektarë e 82 ari tokë në rrugën e asfaltuar në mes të Fshatit Lepi e Batushë. Ka pozitë shumë të mirë dhe është e përshtashme për sera, farma etj. Me dokumentacion të rregullt.
Çmimi është 600 euro për ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu