Oferta Speciale

Banesa 3 dhomëshe 82m² kati 1-rë në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 82 m²
Me shume
Shitet Shtëpia 400m², 3.26 ari truall te Marigona
Qmimi : 250 000 €
Kuadratura : 400 m²
Me shume
Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume

Shitet banesa 3 dhomshe 88m² kati 6 Royal Mall

 

Adresa :

Prishtinë Rruga B
Qmimi : Me marrveshje

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 3 dhomshe 88m² kati i 6-te, ne Royal Mall, ndertim i Royalit ne Rrugen B. E gjithe pamja e baneses eshte nga rruga kryesore, e punuar dhe dizajnuar extra me te gjitha materialet, e pajisur me sistem te kamerave, ashensor modern, nxemje qendrore nga ngrohtorja e qytetit. Banesa ka kete renditje te hapesires:
- salloni me kuzhine e trapezari
- dhome e fjetjes me banjo
- dhome e femijeve
- banjo
- koridori
- ballkon
Çmimi sipas marreveshjes.

Agjensioni DION
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
agjensionidion.ks@gmail.com

Kthehu