Oferta Speciale

Shitet Banesa 3dhomshe 85m² kati 5 ne L e Spitalit

 

Adresa :

Prishtinë Lagjia e Spitalit
Qmimi : 720 €

Pershkrimi :

 

hitet Banesa 3 dhomshe 85m², në katin e 5-të afër VG Construction, rruga Muharrem Fejza në lagjen e Spitalit. Banesa është moderne e rregulluar mirë dhe ofron kushte shumë të mira jetese, ka ujin 24ore, nxemjen qendrore me rrymë. Shitet me mobilje. Ka këtë renditje hapësirash:
- salloni
- kuzhina me trapezari
- 2 dhoma të fjetjes
- banjo
- depo
- koridor
- ballkon
Çmimi është 720 euro për m², qmimi me mobilje.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu