Oferta Speciale

Shitet lokali 258m2, kati perdhese ne Fushe Kosove
Qmimi : 950 €
Kuadratura : 258 m²
Me shume
Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume
Shitet banesa 103m² kati 3, Mbretëresha Teuta lagje e Spitalit
Qmimi : 1 000 €
Kuadratura : 103 m²
Me shume

Shitet Banesa 3 dhomëshe 90m² kati 4 afër Rrugës B

 

Adresa :

Prishtinë Rruga B
Qmimi : 710 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 3-dhomëshe 90m², në katin e 4-të afër Rrugës B. Eshtë ndërtim i ri, Kompania Labi Invest, ka orientimin e mirë, e gatshme për banim. Banesa është me dokumentacion të rregullt. Ka këtë renditje:
- salloni me kuzhinë dhe trapezari
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- toalet
- koridori
- shpajz
Banesa shitet pa mobile.
Çmimi është 710 euro për m².

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu