Oferta Speciale

Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume
Shiten 26 ari e 42 m toke ne Kodren e Trimave
Qmimi : 12 000 €
Siperfaqja : 26 Ari
Me shume
Shitet Shtëpia 180m² në 2 ari truall në Kalabri
Qmimi : 125 000 €
Kuadratura : 180 m²
Siperfaqja : 2 Ari
Me shume

Shiten 48 ari Toke ne Mramor Komuna e Prishtines

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 1 800 €

Pershkrimi :

 

Shiten 48 ari Toke ne Fshatin Mramor Komuna e Prishtines. Toka ka infrastrukturen e nevojshme, ujin, rrymen. Posedon dokumentacion te rregullt dhe perkthimi behet menjehere.
Çmimi eshte 1.800 euro per ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956
viber +38344147956

Kthehu