Oferta Speciale

Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet banesa 103m² kati 3, Mbretëresha Teuta lagje e Spitalit
Qmimi : 1 000 €
Kuadratura : 103 m²
Me shume
Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume

Shitet banesa 3 dhomshe 88m² kati 1 Lagja Spitalit

 

Adresa :

Prishtinë Lagjia e Spitalit
Qmimi : 780 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3dhomëshe 88m² kati i parë, Objekti C11 rruga Muharrem Fejza, lagjja e Spitalit, ndertim i Pozhegu Brothers. Banesa është në ndërtim e sipër, perfundon në muajin shtator 2019. Ka pamje nga rruga dhe nga gjelbrimi, ka poziten më të mirë në objekt e vendosur në Lindje. Eshtë me leje ndërtimi, Kontrata te Noteri mund të bëhet menjëherë. Ka këto hapësira:
- sallon me kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- ballkon
- koridor
Parkingje te jashtme dhe këndin e lojrave për fëmijë.
Çmimi 780 euro per m² qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion Prishtinë
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu