Oferta Speciale

Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume
Shitet Banesa 4 dhomeshe 98m²netto, kati 4 ne Ulpiane
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 98 m²
Me shume
Shitet shtëpia 370m² ne 6 ari truall ne hyrje te Hajvalise
Qmimi : 160 000 €
Kuadratura : 370 m²
Siperfaqja : 6 Ari
Me shume

Shitet Banesa 4 dhomshe 110m² Kati 8 ne Kalabri

 

Adresa :

Prishtinë Lagjja Kalabria
Qmimi : 850 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 4 dhomëshe 110m² në katin e 8-të, ndërtim i Arditi-Group lagjja Kalabria, afër Stacionit të Autobusave. Banesa është e punuar dhe dizajnuar extra me të gjitha materialet, e pajisur me sistem të kamerave, roletat e aluminit, pllakat moderne, punimi i mbrendshëm rafaello, nxemje qendrore. Banesa ka këtë renditje hapësirash:
- salloni
- kuzhinë e trapezari
- 3 dhoma të fjetjes
- 2 banjo te mëdha
- koridori
- 2 ballkona
Banesa ka parking të mjaftushëm.
Çmimi 850 euro për m² çmimi diskutohet.

Agjensioni DION
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
agjensionidion.ks@gmail.com

Kthehu