Oferta Speciale

Shiten 10.35ari truall në lagjen Emshir (Kalabria)
Qmimi : 10 000 €
Kuadratura : 1000 m²
Siperfaqja : 10 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 370m² ne 6 ari truall ne hyrje te Hajvalise
Qmimi : 160 000 €
Kuadratura : 370 m²
Siperfaqja : 6 Ari
Me shume
Shitet banesa 103m² kati 3, Mbretëresha Teuta lagje e Spitalit
Qmimi : 1 000 €
Kuadratura : 103 m²
Me shume

Shiten 31 ari Truall ne rrugen Prishtine-Gjilan

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 13 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 31 ari truall rruga kryesore Prishtinë-Gjilan. Toka ka pozitë të mirë dhe infrastrukturën e nevojshme, e përshtatshme për qdo veprimtari. Ka gjerësi në rrugë kryesore 22m. Ka dokumentacion të rregullt, tokë private dhe përkthimi bëhet menjeherë te Noteri.
Çmimi 13.000 per ari.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu