Oferta Speciale

Shitet Banesa 3 dhomëshe 91m² Kati 6 ne Rrugen C

 

Adresa :

Prishtinë Rruga C
Qmimi : 850 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 3 dhomëshe 91m² dhe banesa 1 dhomëshe 36m2 në katin e 6-të në Rrugën C, ndërtim i ri i Kompanisë Alko Group. Banesat janë afër njëra me tjetrën dhe ka mundësi edhe të bashkohen, Orientimi Jug-Perëndim, pritet të përfundojnë në fund të 2019. Banesa ka këtë renditje:
- salloni me kuzhinë dhe trapezari
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- toalet
- koridori
- terasa
Çmimi është 850 euro për m², i diskutushëm.
Banesa është me dokumentacion të rregullt.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu