Oferta Speciale

Shiten 10.35ari truall në lagjen Emshir (Kalabria)
Qmimi : 10 000 €
Kuadratura : 1000 m²
Siperfaqja : 10 Ari
Me shume
Shitet banesa 103m² kati 3, Mbretëresha Teuta lagje e Spitalit
Qmimi : 1 000 €
Kuadratura : 103 m²
Me shume
Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume

Shitet banesa 4 dhomshe 118m² kati 6-të në Kalabri

 

Adresa :

Prishtinë Lagjja Kalabria
Qmimi : 800 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 4 dhomshe 118.72m² kati i 6-të, ne Objektin 1 ne Kompleksin Blerti, ndërtim i Lesnës, në lagjen Kalabria. Banesa ka pamje nga rruga kryesore për Veternik dhe poziten më të mirë në objekt e vendosur në Lindje-Perëndim. Me leje ndërtimi, e gatshme për banim. Kontrata te Noteri mund të bëhet menjëherë. Ka këto hapësira:
- sallon me kuzhinë e trapezari
- 3 dhoma gjumi
- 2 banjo
- ballkona
- koridor
Objekti është me leje te rregullt ndërtimi.
Çmimi 800 euro për m².

Agjensioni Dion Prishtinë
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu