Oferta Speciale

Shitet Banesa 3 dhomshe 88m² kati 3 ne Kalabri
Qmimi : 750 €
Kuadratura : 89 m²
Me shume
Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume
Shiten 10.35ari truall në lagjen Emshir (Kalabria)
Qmimi : 10 000 €
Kuadratura : 1000 m²
Siperfaqja : 10 Ari
Me shume

Shitet Banesa 3-dhomshe 85m² Kati 1 ne Kalabri

 

Adresa :

Prishtinë Lagjja Kalabria
Qmimi : 60 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 3-dhomëshe 85m² kati i 1-rë, ndërtim i Hawai Group në Kalabri. Banesa është ndërtim i ri, ka orientimin e mire, është e mobiluar dhe shitet me mobilje. Banesa ka këtë renditje:
- qëndrim ditor
- kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma të fjetjes
- banjo
- ballkon
Parking të mjaftueshëm.
Çmimi 60.000 euro.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu