Oferta Speciale

Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 290m² në 3 ari truall ne lagjen Qendresa
Qmimi : 200 000 €
Kuadratura : 290 m²
Me shume

Shiten 4 hektar tokë afër rrugës Suvidoll Lepinje

 

Adresa :

Lipjan
Qmimi : 550 €

Pershkrimi :

 

Shiten 4 hektarë tokë 300 metra larg prej rrugës së asfaltuar Fshatit Suvidoll për Lepinje. Toka ka rrugën 10m gjërësi e cila del ne asfallt, është e përshtatshme për farm, për sera për bujqësi. Eshtë tokë private dhe ka dokumentacion të rregullt.
Qmimi eshte 550 euro per ari,

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu