Oferta Speciale

Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume
Shitet Banesa 3 dhomshe 88m² kati 3 ne Kalabri
Qmimi : 750 €
Kuadratura : 89 m²
Me shume
Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume

Shiten 50 ari tokë me shtëpi në Suvidoll

 

Adresa :

Lipjan
Qmimi : 85 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 50 ari tokë me Shtëpi të vjetra në rrugën kryesore në Suvidoll, Komuna e Lipjanit. Toka është e përshtatshme për jetesë, apo veprimtari tjera, depo fabrikë etj. Eshtë tokë private dhe ka dokumentacion të rregullt.
Qmimi eshte 85.000 euro.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu