Oferta Speciale

Shitet Shtëpia 400m², 3.26 ari truall te Marigona
Qmimi : 250 000 €
Kuadratura : 400 m²
Me shume
Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet banesa ekskluzive 63m² kati 9 lagje e Muhaxherve
Qmimi : 58 000 €
Kuadratura : 63 m²
Me shume

Shitet Banesa 4 dhomshe 107m² kati 1 ne Aktash

 

Adresa :

Prishtinë Aktash
Qmimi : 112 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 4 dhomshe 107m², në katin e 1-rë në Aktash. Banesa është komplet e mobiluar dhe ofron kushte shumë të mira gjindet afër Furres Qerimi, është e përshtashme edhe për zyre apo ordinancë, ka ngrohjen qëndrore. Banesa ka këto hapësira:
- sallon me kuzhinë e trapezari
- 3 dhoma të fjetjes
- banjo
- koridor
- shpajz
- ballkon
Banesa shitet me mobilje.
Çmimi 112.000 euro, çmimi i diskutushem.

Agjensioni DION në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu