Shitet Shtëpia 260m2 ne 4.56 ari mbrapa Gorenjes

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 200 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Shtëpia 2 katëshe 260m² në 4.56 ari truall mbrapa Hotel Gorenjes në Qagllavicë. Shtëpia është e re, ka pozitë shumë të mirë në lagje, ambient të qetë dhe me gjithë infrastrukturën e nevojshme, me hapësirë të organizuar shumë mirë, ofron komoditet të lartë, nxemjen qendrore ne stil Zviceran dhe kamin, oborr te rregullar dhe rrethojë. Shtëpia është e gatshme në muajin gusht. Ka këto hapësira:
Kati i parë:
- Garazha, qendrimi ditor, kuzhina me trapezari, 1 dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe depo
Kati i dytë:
- 4 dhoma gjumi, 2 banjo, (njëra dhomë është me gardarobë dhe banjo) ballkon
Shtëpia është me leje ndërtimi nga komuna.
Çmimi është 200.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063,
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956

Kthehu