Oferta Speciale

Shitet shtëpia 370m² ne 6 ari truall ne hyrje te Hajvalise
Qmimi : 160 000 €
Kuadratura : 370 m²
Siperfaqja : 6 Ari
Me shume
Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume

Shitet banesa 4 dhomshe 102m² kati 2 Bregu Diellit

 

Adresa :

Bregu i Diellit Bregu i Diellit
Qmimi : 850 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa e re 4 dhomeshe 102m² ne katin e 2-te, ndertesa VIP , perballe Banesave te Standardit ne Bregun e Diellit. Banesa ka orientimin ne Lindje dhe Jug-Perendim, ngrohja qendrore me rryme, ka kete renditje:
- qendrimi ditor me kuzhine
- 3 dhoma te fjetjes
- 2 banjo
- koridor
- ballkon
Banesa eshte me dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 850 euro per m².

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu