Oferta Speciale

Shiten 17hektarë tokë afër rrugës Prishtinë Gjilan

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 150 €

Pershkrimi :

 

Shiten 17 hektarë tokë me shtëpi të vjetra në fshatin Parallove, Komuna e Prishtinës. Toka është shumë e përshtatshme për Fermë lopësh dhe veprimtari tjera, është tokë private. Me dokumentacion të rregullt.
Qmimi është 150 euro per ari.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu