Oferta Speciale

Shitet Shtepia 232m2 ne 3 ari truall ne Lagjen NIC
Qmimi : 150 000 €
Kuadratura : 232 m²
Siperfaqja : 3 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 370m² ne 6 ari truall ne hyrje te Hajvalise
Qmimi : 160 000 €
Kuadratura : 370 m²
Siperfaqja : 6 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume

Shitet banesa 67m² kati 3-te ne Bregun e Diellit

 

Adresa :

Prishtinë Bregu i Diellit
Qmimi : 60 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 3 dhomëshe 67m² në katin e 3-të ne Bregun e Diellit, ndertim i Pozhegu Brothers, me Flete poseduese. Banesa shitet pa pamobilje, ka këtë renditje:
- salloni me kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- koridor
- ballkon
- garazha dhe depo
Çmimi eshte 60.000 euro, komplet me garazhe dhe depo.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu