Oferta Speciale

Shitet banesa 4 dhomshe 112m² kati 5-të në Kalabri

 

Adresa :

Prishtinë Lagjja Kalabria
Qmimi : 820 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 4 dhomshe 112m² kati i 5-të, përballë Spitalit Amerikan, Kompleksi Riera, ndërtim i Lesnës, në lagjen Kalabria. Banesa ka pamje nga rruga kryesore për Veternik dhe poziten më të mirë në objekt e vendosur në Lindje-Perëndim. Me leje ndërtimi, e gatshme për banim. Kontrata te Noteri mund të bëhet menjëherë. Ka këto hapësira:
- sallon me kuzhinë e trapezari
- 3 dhoma gjumi
- 2 banjo
- 2 ballkona
- koridor
- terasa e madhe për ahengje, neja etj.
Objekti është me leje te rregullt ndërtimi.
Çmimi 820 euro për m², çmimi i diskutushëm.

Agjensioni Dion Prishtinë
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu