Oferta Speciale

Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume
Shitet banesa 103m² kati 3, Mbretëresha Teuta lagje e Spitalit
Qmimi : 1 000 €
Kuadratura : 103 m²
Me shume

Shiten 4.40 ari truall afer Fshatit Nderkombtar

 

Adresa :

Prishtinë Fshati Amerikan
Qmimi : 35 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 4.40 ari truall te Restaurant Puro afer Fshatit Nderkombtar, në periferi të Prishtinës se Re në një vend me pamje shumë të bukur. Vendi është i përshtatshëm për biznes dhe per jetesë dhe i ka te gjitha kushtet urbanistike ka leje Ndertimi P+4 kate.
Çmimi 35.000 euro per ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni DION në Prishtinë
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com

Kthehu