Oferta Speciale

Shiten 26 ari e 42 m toke ne Kodren e Trimave
Qmimi : 12 000 €
Siperfaqja : 26 Ari
Me shume
Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 370m² ne 6 ari truall ne hyrje te Hajvalise
Qmimi : 160 000 €
Kuadratura : 370 m²
Siperfaqja : 6 Ari
Me shume

Shitet banesa 3 dhomshe 86m² kati i 8 Fushe Kosove

 

Adresa :

Fushe Kosove
Qmimi : 380 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3 dhomeshe 86m² ne katin e 8-te, afer Stacionit te Policise dhe Postes ne rrugen kryesore Nena Tereze, ndertim i ri ne Fushe Kosove. Eshte e gatshme per banim, orientim te mire, hapesire te organizuar mire, garazhen, parking te jashtem, ashensor me kartele. Ka kete perberje;
- salloni, kuzhina me trapezari
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- shpajz
- koridor
- ballkon
Çmimi 380 euro per m².

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu