Oferta Speciale

Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet banesa 4 dhomeshe 102m² kati 5 ne Fushe Kosove
Qmimi : 500 €
Kuadratura : 102 m²
Me shume
Shitet Banesa 3 dhomshe 88m² kati 3 ne Kalabri
Qmimi : 750 €
Kuadratura : 89 m²
Me shume

Shiten 10 ari Toke te Prishtina e Re

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 30 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 10 ari truall perballe Pallatit te Drejtsise te zones Prishtina e Re. Jane planifikuar ndertimet e Larta, Presidences, Stadionit, AUK-ut dhe institucioneve te tjera. Ka pozite dhe pamje atraktive kah qyteti i Prishtines, vend i mrekullueshem dhe me perspektive qe vazhdimishte i rritet vlera. Parcella ka rruge me kadaster. Posedon dokumentacion te rregullt dhe perkthimi behet menjehere.
Çmimi eshte 30.000 euro per ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956
viber +38344147956

Kthehu