Oferta Speciale

Shitet shtëpia 318 m2 në 5.5 ari truall në Sofali
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 318 m²
Me shume
Shitet shtëpia 290m² në 3 ari truall ne lagjen Qendresa
Qmimi : 200 000 €
Kuadratura : 290 m²
Me shume
Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume

Shiten 1ha e 40ari afer rruges Prishtine-Ferizaj

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 4 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 1 hektarë e 40 ari tokë afër rrugës Prishtinë-Ferizaj përballë Bankes TEB. Toka ka pozitë të mirë dhe infrastrukturën e nevojshme, e përshtatshme për fabrika, depo etj. Ka gjerësi në rrugë 25m kurse 30m në mbrendësi ka 75m gjerësi deri në fund të tokës. Ka dokumentacion të rregullt, tokë private dhe përkthimi bëhet menjiherë te Noteri.
Çmimi 4.000 per ari.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu