Oferta Speciale

Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume
Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 318 m2 në 5.5 ari truall në Sofali
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 318 m²
Me shume

Jepet me qira Lokali 95 m2 ne lagjen Kalabria

 

Adresa :

Prishtinë Lagjja Kalabria
Qiraja : 600 €

Pershkrimi :

 

Jepet me qira Lokali 95 m2 ne lagjen Kalabria (Emshir), ne Kompleksin Blerti. Lokacioni është mjaft i pershtatshem per veprimtari te ndryshme, posedon 2 hyrje/dalje, kamera të sigurisë, alarm si dhe sistemin e menaxhimit të hyrje/dalje dhe kohës së punëtorëve.
Jepet per afat me te gjate kohor, min 12 muaj.
Qmimi i qirase eshte 600 euro.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu