Oferta Speciale

Shiten 26 ari e 42 m toke ne Kodren e Trimave
Qmimi : 12 000 €
Siperfaqja : 26 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 370m² ne 6 ari truall ne hyrje te Hajvalise
Qmimi : 160 000 €
Kuadratura : 370 m²
Siperfaqja : 6 Ari
Me shume
Shitet banesa pent house 98m2+48m2 terasa ne Kalabri
Qmimi : 210 000 €
Kuadratura : 146 m²
Me shume

Shitet Shtëpia 350m² në 3 ari në Lagjen Qëndresa

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 210 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Shtëpia 2 katëshe 350m² në 3 ari truall në lagjen Qëndresa, mbrapa Bau Marketit. Shtëpia është e re, ka pozitë shumë të mirë në lagje, ambient të qetë dhe hapësirë të organizuar shumë mirë. Ka këtë renditje të hapësirës:
Kati përdhese:
- Garazha dhe bodrumi
Kati i parë:
- qëndrimi ditor, kuzhinë me trapezari
- 1 dhomë gjumi
- banjo
- koridor
Kati i dytë:
- 4 dhoma gjumi
- banjo
- koridor
- ballkon
Nënkulmi
- atele
Shtëpia është e mobiluar, shitet me mobilje.
Çmimi është 210.000 euro.
Pranohet edhe ndrrim me banesa në Prishtinë.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956

Kthehu