Oferta Speciale

Shitet Shtëpia 180m² në 2 ari truall në Kalabri
Qmimi : 125 000 €
Kuadratura : 180 m²
Siperfaqja : 2 Ari
Me shume
Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume

Shitet Shtëpia 350m² në 3 ari në Lagjen Qëndresa

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 210 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Shtëpia 2 katëshe 350m² në 3 ari truall në lagjen Qëndresa, mbrapa Bau Marketit. Shtëpia është e re, ka pozitë shumë të mirë në lagje, ambient të qetë dhe hapësirë të organizuar shumë mirë. Ka këtë renditje të hapësirës:
Kati përdhese:
- Garazha dhe bodrumi
Kati i parë:
- qëndrimi ditor, kuzhinë me trapezari
- 1 dhomë gjumi
- banjo
- koridor
Kati i dytë:
- 4 dhoma gjumi
- banjo
- koridor
- ballkon
Nënkulmi
- atele
Shtëpia është e mobiluar, shitet me mobilje.
Çmimi është 210.000 euro.
Pranohet edhe ndrrim me banesa në Prishtinë.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956

Kthehu