Oferta Speciale

Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume
Shiten 10.35ari truall në lagjen Emshir (Kalabria)
Qmimi : 10 000 €
Kuadratura : 1000 m²
Siperfaqja : 10 Ari
Me shume
Shitet lokali 258m2, kati perdhese ne Fushe Kosove
Qmimi : 950 €
Kuadratura : 258 m²
Me shume

Shitet banesa 80m² perballe Pallatit te Drejtesise

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 1 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3 dhomshe 80m² kat i 1-rë përballë Pallatit të Drejtësisë në rrugën Nekibe Kelmendi, në ndërtim e sipër. Eshtë e përshtatshme për zyre dhe administratë, ordinancë etj. Me dokumentacion të rregullt, përkthimi te Noteri. Ka këtë renditje:
- qëndrimi ditor
- kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma të fjetjes
- banjo
- shpajz
- koridor
- ballkon
Çmimi është 1.000 euro për m², çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu