Shitet banesa 3 dhomshe 85m² kati 1-re ne Arbëri

 

Adresa :

Prishtinë Arberia
Qmimi : 950 €

Pershkrimi :

 

Shiten 3 Banesa 3 dhomeshe 85.35m² ne katin 1, 4 dhe 5-te ne Lamellen B në lagjen Arbëria, ndërtim i Arti Group. Ka pamjen nga Ambasada e Austrise, orientimi ne Perendim, me organizim shume te mire te hapesires, perfundon ne fund te vitit. Ka këtë renditje:
- sallon me kuzhinë
- 2 dhoma te fjetjes
- 2 banjo
- koridor
- ballkon
Çmimi 950 euro për m², çmim i diskutueshëm.

Agjensioni Dion ne Prishtinë
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu