Oferta Speciale

Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 360 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume
Shiten 2 banesa 96m² kati 2 dhe 5, ne Fushe Kosove
Qmimi : 500 €
Kuadratura : 96 m²
Me shume
Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume
This property doesn't exists anymore