Oferta Speciale

Shiten 10.35ari truall në lagjen Emshir (Kalabria)
Qmimi : 10 000 €
Kuadratura : 1000 m²
Siperfaqja : 10 Ari
Me shume
Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume
Shitet banesa 103m² kati 3, Mbretëresha Teuta lagje e Spitalit
Qmimi : 1 000 €
Kuadratura : 103 m²
Me shume

Shitet Shtëpia 260m2 ne 4 ari ne Lagjen Qendresa

 

Adresa :

Qagllavicë
Qmimi : 180 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Shtëpia 2 kateshe 260m² në 4 ari truall mbrapa Bau Market në Qagllavice, lagjja Qendresa. Shtëpia ka pozitë shumë të mirë në lagje, ambient të qetë dhe me gjithë infrastrukturën e nevojshme, me hapësirë të organizuar shumë mirë dhe ofron komoditet të lartë, nxemjen qendrore ne stil Zvicran dhe kamin, oborr te rregullar dhe rrethoje. Shtepia eshte e gatshme ne muajin gusht. Ka këto hapësira:
Kati i parë:
Garazha, qendrim ditor, kuzhinë e trapezari, 1 dhome gjumi, banjo, ballkon dhe depo
Kati i dytë:
- 4 dhoma gjumi, 2 banjo, (njera dhome eshte me gardarobe dhe banjo) ballkon
Shtepija eshte me leje ndertimi nga komuna.
Çmimi është 180.000 euro.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063,
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956

Kthehu