Oferta Speciale

Shitet shtëpia 290m² në 3 ari truall ne lagjen Qendresa
Qmimi : 200 000 €
Kuadratura : 290 m²
Me shume
Shitet banesa pent house 98m2+48m2 terasa ne Kalabri
Qmimi : 210 000 €
Kuadratura : 146 m²
Me shume
Shiten 10.35ari truall në lagjen Emshir (Kalabria)
Qmimi : 10 000 €
Kuadratura : 1000 m²
Siperfaqja : 10 Ari
Me shume

Shitet Shtëpia 400m² ne 3.26 ari ne Marigona 1

 

Adresa :

Prishtinë Lagja Marigona
Qmimi : 195 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Shtepia 400m² ne 3.26 ari truall ne lagjen Marigona 1. Shtepia eshte ndertim i ri, e punuar me material te forte dhe shume cilesor, eshte ne ndertim e siper, ka te kompletuar gjithe infrastrukturen. Ka kete renditje hapesirash:
BODRUMI - depo 130m²
KATI PERDHESE-garazhe, qendrimi ditor, kuzhine dhe trapezari, 1 dhome gjumi, banjo, ballkon
KATI I PARE - 5 dhoma gjumi (njera prej dhomave ka banjon e vet dhe gardarobe), koridori, banjo, ballkon
Shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe perkthimi behet menjehere.
Çmimi eshte 195.000 euro, çmimi i diskutushem.

AGJENSIONI DION PRISHTINE
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu