Oferta Speciale

Shitet objekti 550m2 ne 5.07 ari truall ne Qender

 

Adresa :

Prishtine Aktash
Qmimi : 530 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet objekti 550m2 ne 5.07 ari truall ne Aktash zona e ndertimit Lagjja e Muhaxhereve. Objekti gjendet ne lagjen Aktash, rruges Dubrovnikut 50 m larg rruges kryesore, ka kete renditje:
- bodrumi
- perdhesa, 200m2, lokali, kuzhina, banjo
- kati 1-re, 200m2, 6 dhoma me banjo dhe ballkon
- kati 3-te, 200m2, 6 dhoma me banjo dhe ballkon
Ka hapesiren e oborrit perpara, parkingu per 6 vetura dhe pjesen mbrapa oborrit kopshtin, eshte i pajisur me nxemje qendrore dhe klimatizim.
Qmimi 530.000 euro, pranohet kompenzim.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956

Kthehu