Oferta Speciale

Shitet Shtëpia 180m² në 2 ari truall në Kalabri
Qmimi : 125 000 €
Kuadratura : 180 m²
Siperfaqja : 2 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 290m² në 3 ari truall ne lagjen Qendresa
Qmimi : 200 000 €
Kuadratura : 290 m²
Me shume

Shitet Shtepia 250m2 ne 5 ari truall ne Bardhosh

 

Adresa :

Bardhosh
Qmimi : 85 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtepia dy kateshe 250m2 ne 5 ari truall ne Bardhosh, 1 km nga Albi. Shtëpia eshte e re, ka pozitë shumë të mirë në lagje, ambient të qetë dhe gjithë infrastrukturën e nevojshme, hapësirë të organizuar shumë mirë dhe ofron komoditet të lartë, oborr te rregulluar me gjelbrim dhe rruga me kubeza. Shtëpia ka këto hapësira:
Kati i pare :
- sallon
- kuzhine
- banjo
- koridor
Kati i dyte:
- 3 dhoma gjumi
- banjo
- koridor
Poashtu edhe nen kulm ka mundesi te behet nje dhome.
Cmimi eshte 85.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu