Oferta Speciale

Shitet shtëpia 370m² ne 6 ari truall ne hyrje te Hajvalise
Qmimi : 160 000 €
Kuadratura : 370 m²
Siperfaqja : 6 Ari
Me shume
Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume
Banesa 3 dhomëshe 82m² kati 1-rë në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 82 m²
Me shume

Jepet me qira Lokali 41m2 ne Arberi

 

Adresa :

Prishtinë Arberia
Qiraja : 250 €

Pershkrimi :

 

Jepet me qira lokali 41m2 ne rrugen kryesore perball Hotel Adria ne lagjen Arberia. Lokali eshte i mobiluar per zyre dhe i gatshem per pune, ploteson te gjitha kushtet, ka nxemje qendrore si dhe banjon. Lokali eshte i pershtatshem per dyqan, zyre, ordinance etj, Jepet per kohe te gjate.
Qmimi eshte 250 euro ne muaj.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu