Oferta Speciale

Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 290m² në 3 ari truall ne lagjen Qendresa
Qmimi : 200 000 €
Kuadratura : 290 m²
Me shume

Shiten zyret 157m2 netto, ne lagjen Dardania

 

Adresa :

Prishtine Dardania
Qmimi : 1 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 3 kate zyre 157m2 netto, perballe Bankes Procredit, afer Viva Freshit ne lagjen Dardania, ndertim i shtetit. Zyret kane organizim te mire te hapesires me kete renditje:
Perdhesa e ulte:
- 2 zyre dhe parahyrje
Kati i pare:
- 3 zyre dhe banjo
Kati i dyte:
- 3 zyre dhe banjo
Qmimi eshte 1.000 euro per m2, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu