Oferta Speciale

Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume
Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 290m² në 3 ari truall ne lagjen Qendresa
Qmimi : 200 000 €
Kuadratura : 290 m²
Me shume

Jepet me qira lokali 258m2, kati perdhese ne Fushe Kosove

 

Adresa :

Fushe Kosove
Qiraja : 1 000 €

Pershkrimi :

 

Jepet me qira lokali 258m2 ne katin perdhese ne Fushe Kosove. Lokali gjindet afer shkolles fillore Mihal Grameno dhe eshte shume i pershtatshem per veprimtari te ndryshme biznesi si: restorant kafiteri, ordinance, market etj.
Qmimi eshte 1000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu