Jepet me qira lokali dy kate 550m² ne Rrugen C

 

Adresa :

Prishtinë
Qiraja : 3 500 €

Pershkrimi :

 

Jepet me qira Lokali dy kate 550m² ne Rrugen C, Lokali eshte ndertim iri, i pershtatshem per qdo veprimtari, ka pozite te mire dhe ka te gjitha kushtet e nevojshme. Ka keto hapsira:
- Kati perdhese 250m²
- Kati i pare 300m²
Qmimi 3.500 euro, qmimi diskutohet sipas kontrates.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu