Oferta Speciale

Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet Banesa 4 dhomeshe 98m²netto, kati 4 ne Ulpiane
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 98 m²
Me shume
Shitet shtëpia 290m² në 3 ari truall ne lagjen Qendresa
Qmimi : 200 000 €
Kuadratura : 290 m²
Me shume

Jepet me qira shtepia 2 kateshe në Bregun e Diellit

 

Adresa :

Prishtinë Bregu i Diellit
Qiraja : 800 €

Pershkrimi :

 

Jepet me qira shtepia 2 kateshe ne 5 ari oborr në lagjen Bregu i Diellit. Shtëpia eshte komplet e mobiluar, ka oborr te rregulluar me gjelbrim dhe këtë renditje te hapesires:
BODRUMI
- garazha, hapesira per nxemje qendrore (me pelet ose me rryme)
KATI PERDHESE
- dhoma e dites me kuzhine e trapezari, banjo, koridor, ballkon
KATI I PARE
- 3 dhoma te fjetjes, banjo, koridor, ballkon
Çmimi: 800€ plus shpenzimet.

AGJENSIONI DION
(+383 ) 044 293 881 (viber)
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu