Oferta Speciale

Shitet Banesa 3 dhomshe 88m² kati 3 ne Kalabri
Qmimi : 750 €
Kuadratura : 89 m²
Me shume
Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 370m² ne 6 ari truall ne hyrje te Hajvalise
Qmimi : 160 000 €
Kuadratura : 370 m²
Siperfaqja : 6 Ari
Me shume

Jepet me qira Lokali 45m2 ne Arberi

 

Adresa :

Prishtine Arberia
Qiraja : 300 €

Pershkrimi :

 

Jepet me qira Lokali 45m2 ne Arberi afer Sach Pizzes.Lokali eshte i mobiluar, i pershtashem per zyre dhe veprimtari tjera ka pamje nga qyteti.Lokali leshohet per kohe te gjate, ka kete renditje:
Qmimi eshte 300 euro per muaj.plus shpenzimet

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu