Oferta Speciale

Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume

Jepet me qira shtepia 200m2 në lagjen e Spitalit

 

Adresa :

Prishtine Lagjia e Spitalit
Qiraja : 600 €

Pershkrimi :

 

Jepet me qira shtepia 200m2 në lagjen e Spitalit. Shtëpia eshte 2 kateshe dhe ka këtë renditje:
KATI PERDHESE:
- Sallon, kuzhinë, trapezari, 3 dhoma gjumi, banjo, koridor, garazhe
KATI I PARE
- 3 Dhoma te fjetjes, banjo, koridor, ballkon
E mobiluar komplet, sistem te alarmit te instaluar, ngrohje qendrore me rrymë apo pelet.
Çmimi: 600 € plus shpenzimet.

AGJENSIONI DION
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu