Oferta Speciale

Shitet banesa 3 dhomëshe 91m² kati 2-të në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 91 m²
Me shume
Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume

Jepet me qira shtepia 200m2 në lagjen e Spitalit

 

Adresa :

Prishtine Lagjia e Spitalit
Qiraja : 600 €

Pershkrimi :

 

Jepet me qira shtepia 200m2 në lagjen e Spitalit. Shtëpia eshte 2 kateshe dhe ka këtë renditje:
KATI PERDHESE:
- Sallon, kuzhinë, trapezari, 3 dhoma gjumi, banjo, koridor, garazhe
KATI I PARE
- 3 Dhoma te fjetjes, banjo, koridor, ballkon
E mobiluar komplet, sistem te alarmit te instaluar, ngrohje qendrore me rrymë apo pelet.
Çmimi: 600 € plus shpenzimet.

AGJENSIONI DION
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu