Oferta Speciale

Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 290m² në 3 ari truall ne lagjen Qendresa
Qmimi : 200 000 €
Kuadratura : 290 m²
Me shume
Shiten 10.35ari truall në lagjen Emshir (Kalabria)
Qmimi : 10 000 €
Kuadratura : 1000 m²
Siperfaqja : 10 Ari
Me shume

Jepet me qera shtepia ekskluzive 300m2 ne Tophane

 

Adresa :

Prishtine Tophane
Qiraja : 1 300 €

Pershkrimi :

 

Shitet dhe jepet me qira shtepia 320m2, dy kateshe, ne Tophane shume afer Qendres. Shtepia eshte ne 4.50 ari vend, ka dy dyqane me qira te ndara nga shtepia, eshte e re dhe komplet e mobiluar extra. Ka oborr te rregulluar bukur, garazhen per dy vetura, uji 24 ore, rezervoarin per uje ne rast nevoje si dhe bunarin ne oborr, nxemjen qendrore etj.
Shtepia ka kete renditje hapesirash:
KATI I PARE
- sallon i madh, kuzhina, trapezaria, 1 dhome dite, banjo e madhe, toaleti
KATI I DYTE
- 1 apartman komplet, 2 dhoma te fjetjes, banjo, 4 ballkona
Preferohet per nderkombetar.
Qmimi i shitjes eshte 770.000 euro, i diskutushem.
Qmimi i qirase mujore eshte 1300 euro ne muaj.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu