Oferta Speciale

Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume
Shitet banesa pent house 98m2+48m2 terasa ne Kalabri
Qmimi : 210 000 €
Kuadratura : 146 m²
Me shume

Jepet me qira banesa 116m2 ne lagjen Kalabria te Kullat e Arabve

 

Adresa :

Prishtine Lagjja Kalabria
Qiraja : 600 €

Pershkrimi :

 

Jepet me qira banesa 115m2 kati i tete, ne lagjen Kalabria te Kullat e Arabve ne kullen e II-te. Banesa ka pamje nga qyteti, eshte e mobiluar dhe jepet per kohe te gjate. Ka kete perberje:
- 3 dhoma gjumi,
- sallon kuzhine
- banjo
- 2 ballkona
Qmimi eshte 600 euro per muaj, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
(+383) 044 293 881 (viber)
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu