Oferta Speciale

Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume
Shitet Shtëpia 400m², 3.26 ari truall te Marigona
Qmimi : 250 000 €
Kuadratura : 400 m²
Me shume
Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume

Shitet lokali 140m2, ne 2 kate ne Mitrovice

 

Adresa :

Mitrovice
Qmimi : 139 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet lokali 140m2 ne 2 kate ne katin perdhese dhe katin e pare ne Mitrovice. Lokali gjindet ne rrugen Agim Ramadani-Katana afer Emona-Center, eshte shume i pershtatshem per veprimtari te ndryshme biznesi. Me dokumentacion te rregullt, flete poseduese, perkthimi behet menjehere.
Qmimi eshte 139.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu