Oferta Speciale

Shitet Shtëpia 300m² në 2.80 ari në Gjakovë
Qmimi : 123 000 €
Kuadratura : 300 m²
Me shume
Shitet shtëpia 318 m2 në 5.5 ari truall në Sofali
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 318 m²
Me shume
Shiten 10.35ari truall në lagjen Emshir (Kalabria)
Qmimi : 10 000 €
Kuadratura : 1000 m²
Siperfaqja : 10 Ari
Me shume

Shiten 10 ari truall ne lagjen Sofalia

 

Adresa :

Sofali
Qmimi : 18 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 10 ari truall, ne lagjen Sofalia, me kushte urbanistike, ka uje, kanalizim, dhe eshte e perfshire ne planin urbanistik, ka afer shkollen finlandeze 100 metra, rruga eshte ne shtrim e siper me katror. Qmimi 18.000 euro per ari, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu