Oferta Speciale

Shitet Shtëpia 180m² në 2 ari truall në Kalabri
Qmimi : 125 000 €
Kuadratura : 180 m²
Siperfaqja : 2 Ari
Me shume
Banesa 3 dhomëshe 82m² kati 1-rë në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 82 m²
Me shume
Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume

Shitet Objekti 3000m2 ne 50 ari truall ne Zonen Industriale

 

Adresa :

Fushe Kosove Zona Industriale
Qmimi : Me marrveshje

Pershkrimi :

 

Objekti afarist gjendet në zonën industriale në rrugën Lidhja e Pejës, rruga Prishtinë- Fushë Kosovë. Objekti ka të instaluar sistemin elektrik, sistemin e ujësjellësit, rrjetin e internetit, sistemin e zjarrfikjes, dhe sistemin amerikan të ngrohjes dhe ftohjes. Objekti ka infrstrukturë të plotë funksionale dhe është destinuar për fabrikë, por është i përshtatshëm edhe për aktivitete të ndryshme industriale, është lehtë i modifikueshëm edhe për aktivitete të tjera biznesore. Objekti gjendet 100 metra larg rrugës kryesore me rrugë të asfaltuar dytësore. Objekti ka sipërfaqe rreth 3,000 m2
(1,400 m2 bazë, 1,000 m2 pllakë e parë, dhe 600m2 apartament (pent-house) me pishinë.
Objekti posedon parking të mbuluar prej 1,000m2
Objektin e rrethon një rrugë e asfaltuar dhe hapësirë gjelbrimi prej 2,600 m2.
Toka përfshinë një hapësirë totale prej 5,000 m2.
2,400 m2- Objekt dhe Parking i Mbuluar (hapësirë pa stuba mbajtës)
2,600 m2- Gjelbërim dhe Rrugë e Asfaltuar
Objekti është lëshuar me qera Ambasadës Amerikane, që nga viti 2005.
Qmimi sipas marreveshjes.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu