Oferta Speciale

Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume
Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume

Shitet lokali 15m2, te Kafet e Vogla

 

Adresa :

Prishtinë Te Qafa
Qmimi : 30 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet lokali 15m2, perdhese e ulet te Kafet e Vogla. Lokali gjindet perballe Ambasades Kroate ne rrugen kryesore, ështe komplet i renovuar dhe shume i pershtatshem per mobi shop, zyre, avokature, market, etj.
Qmimi eshte 30.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
www.dion-ks.com
agjensioni-dion@hotmail.com

Kthehu