Jepet me qira lokali 70m2 ne Dardani

 

Adresa :

Darania Dardania
Qiraja : 300 €

Pershkrimi :

 

Jepet me qira lokali 70m2 afer StacIonit te Autobusave ne lagjen Dardania, Lokali eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme, si ordinance, zyre dhe administrate. Ka kete perberje hapesirash:
- dy zyre te medha
- kuzhina
- banjo
- koridori
Lokali ka ngrohje te qytetit
Qmimi eshte 300 euro.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu